Családi

Az alvó nővérem 1.

Az alvó nővérem 1. - Szex Blog

Ez a te hirdetésed is lehetne!

Az alvó nővérem 1.

Már nagyon korán elkezdett érdekelni a szexualitás olyan öt-hatodikos iskolás koromban. Ketten voltunk testvérek a nővéremmel, aki 2 évvel volt idősebb nálam. Külön szobánk volt, de csak az ő szobájában volt tévé, ezért gyakran átkéredzkedtem este, ha valami jó film ment. Nem mondom, hogy nem volt hátsó szándékom is, mert mint mondtam, idősebb volt nálam a nővérem, és jóval fejlettebb is a kortársainál. Amikor csak tehettem bámultam a fenekét, a melleit és persze a punciját. Este amikor fürdésre került a sor ,mindig magam elé engedtem őt, hogy aztán kedvemre turkálhassak a szennyestartóban.
Imádtam szagolni, nyalogatni, felpróbálni a bugyikat. Emlékszem, mekkorákat élveztem ilyenkor. Hozzá kell tenni, hogy a nővérem vagy hálóingben, vagy pedig pizsamában szokott aludni. A pizsamával az volt a gond, hogy nehéz volt bejutni a kezemmel. De szerencsémre találtam megoldást. Észrevettem a lába közt egy apró szakadást, amit én tovább szakítottam annyira, hogy legalább két ujjam beférjen.
Na de vissza az esti tévézéshez.
Emlékszem, péntek volt, a szüleim hamar lefeküdtek aludni, így 10 óra felé átkéredzkedtem a tesómhoz tévézni. Szólt, hogy ne maradjak sokáig mert fáradt nagyon, mire én azt mondtam hogy aludjon nyugodtan, majd halkan nézem. Általában az ágy előtt a földön feküdtem, fejemet az ágykeretnek támasztva, így néztem a filmet.
Alig vártam hogy elaludjon… Ja és még azt hozzá kell tenni, hogy elég mély alvó volt.
Amikor úgy gondoltam, hogy eljött az időm, óvatosan megmozdultam, és teszteltem mennyire alszik (finom érintésekkel, hangokkal). Lassan, óvatosan megemeltem a takarót, majd finoman az ujjhegyemmel megérintettem a bőrét. Ilyenkor majd kiugrott a szívem a helyéről, úgy izgultam közben, meg a farkam olyan kemény lett, hogy már fájt. Néha meg-megmozdult alvás közben, ilyenkor pánikszerűen vetődtem le a földre. De most szerencsém volt, pont féloldalasan feküdt, kispárnával a lába közt, a feneke pedig kifelé nézett, ma is megmerevedek, ha arra a gyönyörű, szőrös puncira gondolok. Remegett mindenem, amikor az orrhegyemmel megérintettem, és mivel nem mozdult, ezért bátrabb lettem. A nyelvem hegyével is megérintettem picit határozottabban, mire beleélveztem a nadrágomba. Halkan ziháltam, próbáltam csendben maradni, de alig ment. Tévéztem még egy picit, és már el akartam menni aludni, amikor megint megfordult, most éppen a hátára, és a lábait felhúzta terpeszbe. Teljes életnagyságában ott volt előttem a nővérem gyönyörű, szőrös pinája. Azonnal felállt a farkam. Leguggoltam, majd óvatosan az egyik lába alatt benyúlva megérintettem a punciját. Újból elöntött az adrenalin, azt sem tudtam, hol vagyok. Most merészebb voltam, finoman elkezdtem simogatni a punciját, közben meg vertem a farkam. Egyre határozottabban nyúltam hozzá, már a tenyeremmel is finoman, mégsem kelt fel, ezért úgy határoztam, megpróbálom teljesen megfogni a pináját. A takarót finoman picikét odébb húztam, majd rátettem óvatosan a szeméremdombjára a kezem, és vártam, de meg sem mozdult, ezért a teljes tenyeremmel megfogtam a punciját. Ekkor élveztem másodjára tele a nadrágomat. Teljesen felbátorodtam, és elkezdtem simogatni, mire apró rángásokkal reagált, amit nem tudtam mire vélni.
Ekkor gondoltam, minden mindegy, elővettem a farkamat, és elkezdtem verni, miközben a punciját fogtam a kezemben. Hatalmasat élveztem a takarójára meg az ágyára. Amit tudtam letöröltem, és elhúztam aludni a szobámba, amit nyilván nem tudtam, mert még mindig a hatása alatt voltam a történteknek.
Alig vártam, hogy újra visszatérhessek, ami sikerült is.

Iratkozz fel a hírlevelünkre.

Egy gondolat a következőről: „Az alvó nővérem 1.

  1. Tomika Nagyfarok szerint:

    Még a farkam se tudott rendesen felállni annyira gyors volt a sztori bár elgondolásnak nem rossz remélem a folytatás jobb lesz

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük